جدیدترین اخبار

در این وبلاگ جدیدترین اخبار روز، گردشگری، حمل و نقل، آشپزی و... تقدیم حضور شما خواهد گردید

جدیدترین اخبار

در این وبلاگ جدیدترین اخبار روز، گردشگری، حمل و نقل، آشپزی و... تقدیم حضور شما خواهد گردید

اخبار حمل و نقل، مسکن، گردشگری، اقتصادی و... از جمله اخباری هستند که همیشه برای همه ما اهمیت زیادی داشته اند؛ لذا تلاش ما بر این است که بتوانیم جدیدترین اخبار را در کمترین زمان ممکن برای شما منتشر کنیم. همواره منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

در جدیدترین اخبار امروز قصد داریم تا شما را با المان ها و یا در اصطلاح مبلمان شهری آشنا کنیم. مبلمان شهری یکی از ابزارهای مناسب برای بالا بردن رشد اجتماعی است، از این مبلمان ها می توان در بسیاری از جاها استفاده کرد و علاوه بر آن رفاه را نیز بر بدنه جامعه منتقل کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

این پروژکتور قابلیت استفاده برای روی لامپ های POWER LED را مهیا می نماید این پروژکتور در کنار رفلکتوری که همراه خود دارد می تواند نوری که مورد انتظار شما می باشد را فراهم نماید. جنس بدنه پروژکتورهای LED را از فلز آلومینیوم می سازند تا بتواند حرارتی را که به دلیل پخش نور از خود ساتع می کند زا با محیط مبادله کند. جنس شیشه هایی که برای پروژکتور استفاده می شود را طوری طراحی می کنند که چشم ها را آزار ندهد و نور را به طور کامل پخش نکند و توانایی این را داشته باشد که در مقابل حرارت و گرما مقاوم باشد.این پروژکتور دارایی کارایی های بسیار بالایی می باشد و در فضاهای بسیار بزرگ مثل استادیوم های ورزشی و زمین های کاربرد های بسیار زیادی دارند. از دیگر کاربردی هایی که می توان برای این پروژکتور نام برد این است که از این پروژکتور مانند مبلمان شهری برای زیبا سازی محیط مورد نظر استفاده می شود. در ادامه با اخبار صنعتی ما همراه باشید تا شما را با استفاده از مبلمان شهری برای بالا بردن سطح رفاه جامعه آشنا کنیم.

مبلمان شهری

  • امین رضایی
  • ۰
  • ۰

تکنولوژی های جدید دنیای امروز در حوزه دوربین های عکاسی نیز پیشرفتی بسیار قابل توجه داشته است تا آنجا که امروزه می بینیم دوربین های Canon امکاناتی خارق العاده را در اختیار عکاس قرار می دهند.

هر روز تکنولوژی تازه های جدید را برای ما به ارمغان می آورد و روز به روز کارها و فناوری های سمت و سوی آینده را به خود می گیرد و به موازات آینده حرکت می کند و ما به عنوان کاربر تکنولوژی خود را باید همگام با فناوری های  روز دنیا همسان کنیم و از تمام تازهای تکنولوژی آگاه باشیم در این مطلب به پدیده جدید canon اشاره خواهیم کرد

کنون و نیکون دوشرکتی هستند که هر روز پیشرفت های بسزایی دارند، به‌اندازهی در تولید دوربین‌های DSLR با موفقیت پیش رفته اند که در طول چند سال اخیر، تعداد زیادی از همکاران آن‌ها مانند پاناسونیک بر این نظر شدند که رقابت کردن با این دو شرکت در تولید دوربین‌های DSLR را به طور کامل فراموش کنند و بر گسترش و تولید دوربین‌های بدون آینه متمرکز شوند.

دوربین کنون دوربین کنون

برای شروع در مورد این محصول می توان گفت که این دوربین ها، بازار کاملا جداگانه از دوربین‌های DSLR دارا خواهن بود. ولی شرکت سونی با تولید دوربین‌های فوق پیشرفته و همچنین از بین بردن گام به گام مشکلات دوربین‌های بدون آینه، مشخص کرد که با وجود این که ورود دیر موقع به بازار رقابت با دو شرکت دیگر ژاپنی، به آسانی می‌تواند سهم بازار آن‌ها را از آنان باز پس گیرد.

دوربین کنون دوربین کنون
  • امین رضایی