جدیدترین اخبار

در این وبلاگ جدیدترین اخبار روز، گردشگری، حمل و نقل، آشپزی و... تقدیم حضور شما خواهد گردید

جدیدترین اخبار

در این وبلاگ جدیدترین اخبار روز، گردشگری، حمل و نقل، آشپزی و... تقدیم حضور شما خواهد گردید

اخبار حمل و نقل، مسکن، گردشگری، اقتصادی و... از جمله اخباری هستند که همیشه برای همه ما اهمیت زیادی داشته اند؛ لذا تلاش ما بر این است که بتوانیم جدیدترین اخبار را در کمترین زمان ممکن برای شما منتشر کنیم. همواره منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

  • ۰
  • ۰

زمان خرید خودرو

تجربه همیشه به ما ثابت کرده است که در بعضی از فصول سال قیمت وسایل نقلیه کم و زیاد می شود و برای خرید خودرو باید کمی تحقیق و با عجله عمل نکرد از این رو ما مقاله ای را برای شما ترتیب داده ایم که تا شما بتوانید خرید بهتری را از این محصول جهانی داشته باشید.رکود فصل زمستان بازار خرید و فروش خودرو، امسال نیز گریبان گیر این بازار است. افزایش قیمت خودروهای داخلی طبق روال هر سال، امسال نیز انجام شده است اما نه به شدت و قوت سال های گذشته.

خرید و فروش برلیانس و ساندرو در سایه رکود بازار خودرو

این در حالی است که انتظار می رود در شرایط رکود بازار خرید و فروش خودرو، تولیدکنندگان داخلی، قیمت های تمام شده را کاهش بدهند. اما در عمل می بینیم که خودروسازان داخلی از این کار سر باز می زنند.  در ادامه به بررسی خرید و فروش برلیانس و ساندرو در سایه رکود بازار خودرو خواهیم پرداخت.

خرید و فروش برلیانس و ساندرو در سایه رکود بازار خودرو

از سوی دیگر این رکود نه به نفع خودروسازان است و نه به نفع مصرف کنندگان. به همین دلیل این شرکت ها تصمیم گرفته اند با پیش فروش خودروهای تولیدی شان که با تسهیلات اقساطی اعمال می شود، مصرف کنندگان را به خرید خودروها تشویق و تحریک کنند. هر چند این راه حل در بعضی موارد چاره گر است اما به دلیل این که خودروسازان حاضر نیستند قیمت تمام شده را پایین بیاورند؛ در نتیجه هزینه ای که مصرف کننده برای خودروی اقساطی یا پیش فروش می پردازند، بسیار زیاد و ناعادلانه است.

ساندرو

در این شرایط، بازار خرید و فروش خودرو های کارکرده قوت می گیرد و مصرف کنندگان به سمت این بازار کشیده می شوند. اما این موضوع درباره خودروهای جدیدی مثل ساندرو یا برلیانس چندان صادق نیست. چرا که برلیانس و ساندرو تازه پا به بازار خرید و فروش خودرو ایران گذاشته اند و به مرحله ای نرسیده اند که در این بازار خرید و فروش شوند. این در حالی است که برلیانس و ساندرو در بین مصرف کنندگان ایرانی بسیار محبوب هستند، اما قیمت نسبتا زیاد این خودروها مانع از خرید آن ها می شود.

برلیانس

برلیانسمنبع:

http://xn--mgb0azcg38d.mihanblog.com

  • ۹۵/۱۱/۲۴
  • امین رضایی